İLETİŞİM

Bizi Arayabilirsiniz

Bir oda veya etkinlik hakkında sorunuz mu var? The Oba Hotel için rezervasyon yaptırmak mı istiyorsunuz? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacak bir ekiple hizmetinizdeyiz.

Bir Yorum Bırak

Bu formdaki kişisel verileriniz The Oba Hotel tarafından “İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak talep/şikâyetlerinizin takibi ve gerektiğinde bu kapsamda iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla işlenmektedir. Söz konusu kişisel verileriniz bu amaçla sınırlı olarak The Oba Hotel ile iştirak ve bağlı ortaklıklarına ve gerektiği takdirde ilgili iş ortaklarına aktarılabilmektedir.
6998 sayılı KVK Kanunu 11.maddesi ile Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü (GDPR)’ın 17.vd maddelerinde “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” hükümler kapsamındaki taleplerinizi Şirketimize iletebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikamızı inceleyiniz.


Aşağıdaki kutucuğu işaretlemeniz halinde kişisel verileriniz açık rızanıza dayalı olarak reklam/kampanya/promosyon süreçlerinin yürütülmesi ile ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi amacıyla işlenebilecek ve aktarılabilecektir. Bu kapsamda tarafınıza tanıtım ve pazarlama amacıyla ticari elektronik iletiler de gönderilebilecektir.

Kişisel verilerimin The Oba Hotel tarafından reklam/kampanya/promosyon süreçlerinin yürütülmesi ile ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi amacıyla işlenmesine, bu amaçla sınırlı olarak The Oba Hotel in, iştirakleri, bağlı ortaklıkları ve ilgili iş ortaklarına aktarılmasına; ayrıca tarafıma tanıtım ve pazarlama amacıyla duyuru ve bilgilendirmeler yapılması için ticari elektronik iletiler gönderilmesine onay veriyorum.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.